Co všechno děláme?

Máme stejný rozsah služeb jako IBM. Jen výrazně menší obrat.

PPCBee

Nástroj pro automatizaci produktových PPC kampaní. Máte e-shop s několika tisíci až statisíci či miliony produkty a ruční správa kampaní pro jednotlivé produkty by vás ubila.

S PPCBee můžete v inzerátech mít vždy aktuální cenu, pokud je produkt vyprodán a není již skladem, reklamní inzerát na tento produkt je automaticky zastaven. Automatické generování klíčových slov a další vychytávky included.

http://www.pccbee.cz

PPCBee logo

Azor monitoring

Nástroj pro monitoring cen produktů na trhu. Chcete znát cenotvorbu konkurence a masivním měřítku? Sledování statisíců produktů a import dat do vaší databáze či skladového systému.

http://www.azormonitoring.cz

Azor screenshot

SEOtool

Nástroj, který šetří práci při tvorbě SEO analýz. Vložíte soubor s klíčovými slovy a dojde vám zpět e-mail s výsledky hledanosti a konkurenčnosti z Skliku a AdWords. API included.

http://seotool.weps.cz

Markeeto

Nástroj, který odpovídá na otázky nákupčích v e-shopech, například:

  1. Který produkt je na trhu oblíbený, tím pádem se dá předpokládat, že i prodávaný?
  2. Které produkty jsou oblíbené a já je neprodávám?
  3. Který produkt je na trhu neoblíbený a měl bych jej nechat doprodat?
  4. Který produkt zlevňuje, a zároveň se zvyšuje jeho obliba, tj. je na počátku slibného životního cyklu produktu?
  5. Které produkty má konkurence a já ne? Které produkty mám a konkurence ne? Které produkty mám shodně s konkurencí?

Markeeto screenshot

Drtič

Pokud přeprodáváte produkty, tak Drtič je vaše osobní heuréka pro vyhledávání v produktech dodavatelů - s vašimi slevami, informacemi o skladech a odkazy na konkrétní produktové stránky.

Hoteliér

Sledování konkurence mezi hotely - jak který hotel má obsazeny pokoje za jaké ceny.

Rat

Kdo z vašich prodejců podráží ceny na produktovém trhu?

Socialwatch

Tento nástroj je již několik let používaný v České televizi, kde chytil přiléhavou přezdívku Sociálnívoči. Mohli jste se s ním setkat v pořadech Tečka páteční noci, v politických debatách nebo na mistrovství světa ve florbale. Pokud zrovna nenatáčíte vlastní pořady, bude se Vám hodit na každou lepší konfereci, do obchodů, na sportovní utkání nebo dokonce na sjezdovky.

Ve zkratce pro Vás Socialwatch sosá statusy z Twitteru nebo Facebooku, filtruje je a rozřazuje a potom je zobrazuje na krásných dynamických panelech.

Podívejte se na malou ukázku.

Socialwatch

Klasik

Tool pro statickou analýzu textu. Klasika přivoláte na pomoc, pokud se potřebujete zorientovat v dotaznících s textovými odpovědmi. Nechcete přeci manuálně procházet texty od desetitisíců respondentů a dělat si čárku pokaždé, když se dočtete, že je v Praze 1 málo zeleně nebo že tam chybí stromy.

Klasik se vám bude hodit i pro kategorizaci formulářů a e-maily. Nemusíte nic pročítat, vše dostanete automaticky seřazené podle frekvence a podobnosti slov.

Klasik wordcloud